Biologisch hazelnoot-dadelpasta.
romige hazelnoot-dadelpastavan maar 3 ingrediënten
van 59% hazelnoten, dadelen cacao
maar 28 g suikersper 100 gram
geproduceerd in Bulgarijevoor Alnatura
Biologische hazelnoot-dadelpasta
Biologische hazelnoot-dadelpasta van maar 3 ingrediënten! De geroosterde hazelnoten zorgen voor een karakteristieke notensmaak, dadels zorgen voor een zachte natuurlijke zoetheid en de cacaopoeder rond het geheel harmonisch af. Dus volledig zonder palmolie, stabilisatoren en toegevoegde suikers. Door de unieke samenstelling bevat deze pasta maar 28 g suikers per 100 gram.
Gebruik als broodbeleg of voor vele gerechten zoals baksels, desserts en milkshakes.
Productdata
Ingrediënten
Geroosterde Hazelnoot* (59%), Dadelpoeder* (36%) en Cacaopoeder* (5%).
*Uit biologische landbouw.
Allergenen
Bevat hazelnoot. Kan sporen bevatten van amandel, cashewnoot, pinda, paranoot, pistachenoot, sesam en walnoot. Lactosevrij.
Overig
Veganistisch.
Leverancier
Alnatura GmbH
Mahatma Gandhi Straße 7
Darmstadt, Duitsland
Herkomst
Geproduceerd in Bulgarije.
Verpakking
155 g glas | 8 g metaal
Glas is zeer goed recyclebaar en kan eindeloos gerecycled worden zonder kwaliteitsverlies. De pot mag in de glasbak.
Voedingswaarden
per 100 gram
Energie | 2277 kJ / 549 kCal |
Vetten | 39 gram |
waarvan verzadigd | 4,3 gram |
waarvan onverzadigd | 34,7 gram |
Koolhydraten | 29 gram |
waarvan suikers | 28 gram |
Vezels | 15 gram |
Eiwitten | 13 gram |
Zout | 0,01 gram |
Suiker en zout
Aan dit product is 0 g suiker en 0 g zout per 100 gram toegevoegd. Bevat alleen van nature aanwezige suikers en van nature aanwezig zout.
Nutri-Score
Zinvol voor mens en aarde
Waar Alnatura op het etiket staat vind je niet alleen authentieke smaak en biologische ingrediënten van een hoge kwaliteit, maar ook meer dan 40 jaar pionierswerk in de ontwikkeling van biologische producten. Onze producten zijn zoveel mogelijk ontwikkeld zonder onnodige toevoegingen. Wij staan voor duurzaamheid en zetten ons in voor de ontwikkeling van de biologische landbouw. Dat is terug te zien in de 7 uitgangspunten van het Alnatura bio-initiatief beginnend met een economisch model gebaseerd op zinvolle ontwikkeling en eindigend met het bieden van de best mogelijke kwaliteit. Met elke aankoop neem je ook zelf het initiatief, een initiatief om tot meer biologische landbouw te komen. Dat is zinvol genieten!
Keurmerken
EU Biologisch
BG-BIO-22 | Niet-EU-Landbouw
Meer weten